Ένα τετραήμερο γεμάτο… «τριφύλλι»!

Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος δίνει δυναμικές μονομαχίες το τετραήμερο Παρασκευή-Δευτέρα 18-21 Νοεμβρίου σε ομαδικά και ατομικά σπορ σε Αθήνα, επαρχία και εξωτερικό.

Παρασκευή 18 Νοεμβρίου

09:00 Έγκερ Ουγγαρία, Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας με αμαξίδιο (Σκάρου) Σπαθη

12:00 Κλειστό «Π.Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Linz Froschberg Europe Cup πινγκ πονγκ γυναίκες (PAOTV)

Σάββατο 19 Νοεμβρίου

09:00 Βύρωνας, Πανελλήνιο πρωτάθλημα πυροβόλων αεροβόλων ομαδικό με 13 συμμετοχές από πλευράς ΠΑΟ

09:00 Έγκερ Ουγγαρία, Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας με αμαξίδιο (Ντούνης) Σπαθη

10:00 Φισίαθλον , Ποδόσφαιρο σάλας Παναθηναϊκός- Τράχωνες Κ13

10:00 Χαλκίδα, Πανελλήνιο πρωτάθλημα πάλης και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι :Γιώργος Χριστοδουλής (87κ.), Διονύσης Αγγελίδης (77κ.), Ερωτόκροτος Ερωτοκρίτου (77κ.), Δημήτρης Γιαννιώτης (130κ.), Κώστας Βάχλας (82κ.), Αλέξανδρος Βάχλας (67κ.), Λευτέρης Χριστοδουλής (82κ.), Γεράσιμος Κοσσόβας (97κ.), Απόστολος Κοσσόβας (82κ.), Χρήστος Παυλερός (97κ.) και Ελένη Βάχλα (68κ.)

10:00 ΟΑΚΑ, Κύπελλο Ελλάδας ξιφασκίας με τη συμμετοχή των Καββαδία, Διδασκάλου, Νίκα και Χαρμανίδου

12:15 ΑΚ Γουδή, ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου-Παναθηναϊκός, 7η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ Κορίτσια Κ18

13:00 Αίθουσα 5 ΣΕΦ, Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός, 7η αγωνιστική μπάσκετ γυναικών

17:00 Γουδί, Παναθηναϊκός-Νηρέας 8η αγωνιστική πόλο Α1 Ανδρών (PAOTV)

17:00 Καρπενήσι. Χειμερινό Κύπελλο κολύμβησης 25άρας πισίνας με τη συμμετοχή από πλευράς ΠΑΟ  των  Παπαευαγγέλου, (100μ. ελεύθερο, 100μ. ύπτιο, 200μ. ύπτιο), Γκικόπουλου (50μ. πρόσθιο, 100 πρόσθιο), , Ορ.Κωνσταντάτος (50μ. πεταλούδα, 50μ. ελεύθερο,100μ. ελεύθερο), Αποστολάκος (50μ. ελεύθερο, 100μ. ελεύθερο 200μ. ελεύθερο, 50μ. πεταλούδα), Καλκάνης (50μ. ελεύθερο)

18:30 Ζηρίνειο, ΖΑΟΝ-Παναθηναϊκός, 6η αγωνιστική Volleyleague γυναικών

19:00 Ορεστιάδα, Άθλος Ορεστιάδας-Παναθηναϊκός, 5η αγωνιστική Volleyleague ανδρών (ESAP TV)

21:00 κλ. Γέρακα, Κρόνος Γέρακα-Παναθηναϊκός, 9η αγωνιστική ΕΣΚΑ κορασίδες

21:00 ΚΛ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΣ Παπάγου, , Αγόρια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου

09:00 Έγκερ. Παγκόσμιο Κύπελλο ξιφασκίας με αμαξίδιο ομαδικό Σπάθης Πυλαρινός Ντουνης Ατζολιδακης Και ομαδικό επε mix

09:00 Βύρωνας, Πανελλήνιο πρωτάθλημα πυροβόλων αεροβόλων ομαδικό με 13 συμμετοχές από πλευράς ΠΑΟ

10:00 Χαλκίδα, Πανελλήνιο πρωτάθλημα πάλης και από πλευράς ΠΑΟ συμμετέχουν οι :Γιώργος Χριστοδουλής (87κ.), Διονύσης Αγγελίδης (77κ.), Ερωτόκροτος Ερωτοκρίτου (77κ.), Δημήτρης Γιαννιώτης (130κ.), Κώστας Βάχλας (82κ.), Αλέξανδρος Βάχλας (67κ.), Λευτέρης Χριστοδουλής (82κ.), Γεράσιμος Κοσσόβας (97κ.), Απόστολος Κοσσόβας (82κ.), Χρήστος Παυλερός (97κ.) και Ελένη Βάχλα (68κ.)

10:00 ΟΑΚΑ, Κύπελλο Ελλάδας ξιφασκίας με τη συμμετοχή των Καββαδία, Διδασκάλου και Νίκα, Χαρμανίδου

11:15 Τρίκαλα , Κύπελλο ανωμάλου Δρόμου Γκελαούζος, Μπουρίκας, Ανέστης Παπούλιας, Χρήστος Παπούλιας, Λουκάς Τσαπρούνης και Άγγελος Μπουρδέκας Κυριακοπούλου, Μαρινάκου, Νίκα

13:00 Ρέθυμνο, Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός 3η αγωνιστική ποδοσφαίρου σάλας ανδρών Β΄Εθνική

15:00 Ρουφ Παναθηναϊκός-ΦΟ Βριλησσίων, 1η αγωνιστική ποδοσφαίρου γυναικών Β΄Εθνική (PAOTV)

17:00 Καρπενήσι. Χειμερινό Κύπελλο κολύμβησης 25άρας πισίνας με τη συμμετοχή από πλευράς ΠΑΟ των Παπαευαγγέλου, (100μ. ελεύθερο, 100μ. ύπτιο, 200μ. ύπτιο), Γκικόπουλου (50μ. πρόσθιο, 100 πρόσθιο), , Ορ.Κωνσταντάτος (50μ. πεταλούδα, 50μ. ελεύθερο,100μ. ελεύθερο), Αποστολάκος (50μ. ελεύθερο, 100μ. ελεύθερο 200μ. ελεύθερο, 50μ. πεταλούδα), Καλκάνης (50μ. ελεύθερο)

18:00 ΚΛ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Γ.Σ. Απόλλων , Κορίτσια Κ18 (3) ΕΣΠΑΑΑ

20:00 ΚΛ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Πανελλήνιος, 7η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ, Κορίτσια Κ20

21:00 Γαλατσίου, ΑΕΣ Γαλατσίου-Παναθηναϊκός, Αγόρια Κ21 ΕΣΠΑΑΑ

Δευτέρα 21 Νοεμβρίου

20:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Κρόνος Γέρακα, 8η αγωνιστική ΕΣΚΑ Νεάνιδες