Tο πρόγραμμα του Παναθηναϊκού Α.Ο για το τριήμερο

    Ο Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος μπαίνει δυναμικά στην αγωνιστική δράση σε όλα τα αθλήματα από σήμερα Παρασκευή 16 Οκτωβρίου αλλά και όλο το Σαββατοκύριακο.

    Ξεχωρίζουν οι αγώνες Λιγκ Καπ του Παναθηναϊκού στο βόλεϊ ανδρών , η πρεμιέρα του μπάσκετ γυναικών στη Θεσσαλονίκη με τον ΠΑΟΚ αλλά και ο εντός έδρας αγώνας του βόλεϊ γυναικών με τον Ηλυσιακό.

    Επιπλέον τα φώτα είναι στραμμένα πάνω στην κολυμβήτρια του Παναθηναϊκού Νόρα Δράκου που αγωνίζεται με Μικτή ομάδα κόσμου στη Βουδαπέστη.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα:

    Παρασκευή 16 Οκτωβρίου

    16:00 Γήπεδο Μίλωνα, Μίλων-Παναθηναϊκός, Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών

    21:45 ΕΑΚΗ Λίντο, Ηράκλειο Κρήτης, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός, 2ο Παγκρήτιο Τουρνουά Πόλο Παίδων

    Σάββατο 17 Οκτωβρίου

    09:00 ΟΑΚΑ, Πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης ΑμεΑ με τη συμμετοχή του αθλητή του Παναθηναϊκού Θοδωρή Μωραϊτη

    10:00 «Φωκιανός», Παναθηναϊκός-Κόμπρα , ποδόσφαιρο σάλας Κ10

    11:00 Φωκιανός» Παναθηναϊκός-Παλαιό Φάληρο, ποδόσφαιρο σάλας Κ12

    13:30 Σπάτα, Γαία Σπατών-Παναθηναϊκός, Κορασίδες 3

    14:00 ΕΑΚΗ Λίντο, Ηράκλειο Κρήτης, Παναθηναϊκός-Πανιώνιος, 2ο Παγκρήτιο Τουρνουά πόλο Παίδων

    16:00 Θεσσαλονίκη ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 1η αγωνιστική μπάσκετ γυναικών

    18:30 Μυρακτής ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Παναθηναϊκός 2η αγωνιστική Κορασίδες ΕΣΚΑ

    19:30 Γήπεδο Απόλλωνα ΓΣ Απόλλων-Παναθηναϊκός, 3η αγωνιστική ΕΣΠΑΑΑ Κορασίδες 3

    20:00 κλ. Αγίου Θωμά Μαρούσι Παναθηναϊκός-Ηλυσιακός, Volleyleagye γυναικών (livestreaming PAOTV)

    21:00 ΕΑΚΗ Λίντο, Ηράκλειο Κρήτης, Παναθηναϊκός-Ολυμπιάδα Πετρούπολης, 2ο Παγκρήτιο Τουρνουά πόλο Παίδων

    Κυριακή 18 Οκτωβρίου

    10:00 «Φωκιανός» Παναθηναϊκός-ΑΕ Νέου Κόσμου, 2η αγωνιστική Κ14 ποδόσφαιρο σάλας

    11:00 ΕΑΚΗ Λίντο, Ηράκλειο Κρήτης, Παναθηναϊκός-ΝΟ Ρεθύμνου, 2ο Παγκρήτιο Τουρνουά πόλο Παίδων

    16:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-Αστέρας Αγίου Δημητρίου 3η αγωνιστική νεάνιδες ΕΣΠΑΑΑ

    18:00 ΕΑΚΗ Λίντο, Ηράκλειο Κρήτης, ΟΦΗ-Παναθηναϊκός, 2ο Παγκρήτιο Τουρνουά πόλο Παίδων

    18:30 ΑΕ Αγίας Παρασκευής-Παναθηναϊκός, 3η αγωνιστική αγόρια Κ18 ΕΣΠΑΑΑ

    18:30 κλ. «Παύλος Γιαννακόπουλος» Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Κορασίδες 2 πρωτάθλημα ΕΣΠΑΑΑ

    19:30 γήπεδο Μίλωνα, Παναθηναϊκός-Φοίνικας Σύρου Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών

    19:30 γήπεδο Μίλωνα, Παναθηναϊκός-Φοίνικας Σύρου Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών

    20:00 κλ. Πολιτείας, Παναθηναϊκός-Νέο Ικόνιο, 6η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας

    20:00 «Ν.Γραμματικός» Σαλαμίνα, ΓΣ Σαλαμίνας-Παναθηναϊκός, 4η αγωνιστική ποδόσφαιρο σάλας

    21:30 γήπεδο Ν. Ερυθραίας Πανερυθραϊκός-Παναθηναϊκός, 3η αγωνιστική έφηβοι ΕΣΠΑΑΑ

    Βουδαπέστη, Συμμετοχή κολυμβήτριας του Παναθηναϊκού Νόρας Δράκου στην International Swimming League.

    sofa offers
    Translate »